دانلود سریال Bob's Burgers (2011– ) 720p HDTV x265
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت22
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.1
نظرات کاربران1

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل دهم
ژانر : انیمیشن , کمدی رده سنی : TV-PG کارگردان : Bernard Derriman , Tony Gennaro , Tyree Dillihay نویسنده : Loren Bouchard , Jim Dauterive , Steven Davis محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 9 January 2011 (USA) زمان : 22 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : همبرگر فروشی باب در واقع یک مرکز خانوادگی است که در واقع متعلق به تمام خانواده ی باب می باشد و آن ها اداره اش می کنند و...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2020
Nominee
Outstanding Animated Program
2019
Nominee
Outstanding Animated Program
Doug Gallery (timing supervisor) ,
Tony Gennaro (supervising director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Ian Hamilton (director) ,
Michael Penketh (animation producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Janelle Momary (supervising producer) ,
Wendy Molyneux (co-executive producer/writer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (co-executive producer/writer) ,
Kelvin Yu (co-executive producer) ,
Holly Schlesinger (co-executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Steven Davis (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (executive producer) ,
Nora Smith (executive producer) ,
Jon Schroeder (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Loren Bouchard (executive producer) ,
2018
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Nora Smith (executive producer) ,
Gregory Thompson (executive producer) ,
Jon Schroeder (executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Holly Schlesinger (co-executive producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (co-executive producer/written by) ,
Wendy Molyneux (co-executive producer/written by) ,
Steven Davis (supervising producer) ,
Kelvin Yu (supervising producer) ,
Janelle Momary (supervising producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Michael Penketh (animation producer) ,
Ian Hamilton (director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Tony Gennaro (assistant supervising director) ,
2017
Winner
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Nora Smith (co-executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Steven Davis (supervising producer/writer) ,
Kelvin Yu (supervising producer/writer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (supervising producer) ,
Wendy Molyneux (supervising producer) ,
Holly Schlesinger (supervising producer) ,
Janelle Momary (produced by) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Chris Song (director) ,
2017
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Kevin Kline ,
2016
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Nora Smith (co-executive producer/written by) ,
Steven Davis (supervising producer) ,
Kelvin Yu (supervising producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (supervising producer) ,
Wendy Molyneux (supervising producer) ,
Holly Schlesinger (supervising producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Janelle Momary (produced by) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Tyree Dillihay (director) ,
Mauricio Pardo (assistant director) ,
2015
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
John Roberts ,
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (co-executive producer/written by) ,
Rich Rinaldi (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Mark McJimsey (supervising producer/animation executive producer) ,
Nora Smith (supervising producer) ,
Scott Jacobson (producer) ,
Steven Davis (producer) ,
Kelvin Yu (producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (producer) ,
Wendy Molyneux (producer) ,
Holly Schlesinger (producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Tyree Dillihay (director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Gordon Kent (animation timing) ,
2014
Winner
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (co-executive producer) ,
Rich Rinaldi (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Mark McJimsey (supervising producer/animation executive producer) ,
Nora Smith (supervising producer) ,
Scott Jacobson (producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Holly Schlesinger (written by) ,
Brian LoSchiavo (director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Randy Ludensky (animation timing supervisor) ,
2013
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Mark McJimsey (animation executive producer) ,
Kit Boss (co-executive producer) ,
Dan Fybel (co-executive producer) ,
Rich Rinaldi (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Nora Smith (producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (written by) ,
Wendy Molyneux (written by) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Anthony Chun (director) ,
Randy Ludensky (animation timing supervisor) ,
2012
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Kit Boss (co-executive producer) ,
Dan Fybel (supervising producer) ,
Rich Rinaldi (supervising producer) ,
Mark McJimsey (animation executive producer/supervising producer) ,
Jon Schroeder (producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Malisa Caroselli (animation producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Scott Jacobson (written by) ,
Jennifer Coyle (director) ,
Randy Ludensky (animation timing supervisor) ,
Annie Awards
2020
Winner
Outstanding Achievement for Voice Acting in an Animated Television/Broadcast Production
H. Jon Benjamin ,
2019
Nominee
Best General Audience Animated Television/Broadcast Production
2018
Nominee
Outstanding Achievement for Editorial in an Animated Television/Broadcast Production
Mark Seymour ,
Chuck Smith ,
Eric Davidson ,
2017
Winner
Best General Audience Animated Television/Broadcast Production
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Music in an Animated TV/Broadcast Production
Loren Bouchard ,
John Dylan Keith ,
Outstanding Achievement in Editorial in an Animated TV/Broadcast Production
Mark Seymour ,
Chuck Smith ,
Eric Davidson ,
2016
Winner
Outstanding Achievement in Voice Acting in an Animated TV/Broadcast Production
Kristen Schaal ,
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Steven Davis ,
Kelvin Yu ,
2016
Nominee
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
2015
Nominee
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
Outstanding Achievement in Directing in an Animated TV/Broadcast Production
Jennifer Coyle ,
Bernard Derriman ,
2014
Nominee
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
2013
Nominee
Best General Audience Animated Television Production
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Animation Series
2018
Nominee
Best Animation Series
Casting Society of America, USA
2017
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Julie Ashton ,
2016
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation - Adult
Julie Ashton ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation (Children and Adult)
Julie Ashton ,
2013
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Julie Ashton (casting director) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Best Animated Series
2015
Nominee
Best Animated Series
2014
Nominee
Best Animated Series
2012
Nominee
Best Animated Series
Environmental Media Awards, USA
2015
Nominee
Television Episodic Comedy
Gold Derby Awards
2020
Nominee
Animated Program
2019
Nominee
Animated Series
Animated Series of the Decade
2018
Nominee
Animated Program
2017
Nominee
Animated Series
2016
Nominee
Animated Series
2014
Nominee
Animated Series
2013
Nominee
Animated Series
IGN Summer Movie Awards
2019
Nominee
Best TV Animated Series
Kidscreen Awards
2018
Winner
Best Animated Series: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
Best in Class: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
2017
Winner
Best in Class: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
Best Animated Series: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
Best Voice Talent
Online Film & Television Association
2019
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Dan Mintz ,
2018
Nominee
Best Animated Program
2017
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
John Roberts ,
2016
Nominee
Best Animated Program
2014
Nominee
Best Animated Series
2013
Nominee
Best Animated Series
People's Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favorite Animated TV Show
2016
Nominee
Favorite Animated TV Show
2015
Nominee
Favorite Animated TV Show
Teen Choice Awards
2013
Nominee
Choice TV: Animated Show
2012
Nominee
Choice TV: Animated Show
2011
Nominee
Choice TV: Animated Show
Writers Guild of America, USA
2020
Nominee
Animation
Kelvin Yu ,
Animation
Steven Davis ,
2019
Nominee
Animation
Rich Rinaldi ,
Animation
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
Animation
Steven Davis ,
2018
Nominee
Animation
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
2016
Winner
Animation
Dan Fybel ,
2016
Nominee
Animation
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
2015
Nominee
Animation
Gregory Thompson ,
Animation
Nora Smith ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 1 نظر )

-0 +0
صادق عباسی من برای دانلود این سریال اشتراک گرفتم ولی الان اصلا وارد پوشه‌ی دانلود نمی‌شه! یعنی چی واقعا؟؟
10 اسفند 1398, 16:30 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

The Tudors
720p BluRay » 350MB

The Tudors (2007–2010)

8.1 / 10
66,609
ژانر : درام , تاریخی , عاشقانه
سازنده : Ciaran Donnelly , Jeremy Podeswa , Dearbhla Walsh
نویسنده : Michael Hirst
زبان : انگلیسی , اسپانیایی , فرانسوی
ستارگان : Jonathan Rhys Meyers , Henry Cavill , Anthony Brophy
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : ایرلند , کانادا , آمریکا
رده : سریال
فصل : 04 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال Tudors ، ازدواج شاه هنری را به تصویر می کشد و می توان گفت که بیشتر محور داستان روی مثلث عشقی ، شاه هنری ، کاترین آراگون و آنی بالین می چرخد . تماشای این سریال رومانس (عاشقانه ...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 04
City on a Hill
720p WEBRip » 500MB
720p WEBRip x265 » 300MB
480p WEBRip » 250MB

City on a Hill (2019– )

7.5 / 10
5,919
ژانر : جنایی , درام , هیجان انگیز
سازنده : Christoph Schrewe , Hagar Ben-Asher , Adam Bernstein
نویسنده : Chuck MacLean , Emily Ragsdale , Matthew Nemeth
زبان : انگلیسی
ستارگان : Kevin Bacon , Aldis Hodge , Jonathan Tucker
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Showtime
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال در دهه‌ 90 میلادی در بستون دستیار دادستانی ناحیه و مامور کهنه‌ کار پلیسی با هم همکاری می‌کنند تا پرونده‌ ای را در دست بگیرند که در نهایت تمام سیستم قضایی شهر بستون را ...
IMDB
Comment 3
Awards
Season 01
Japan Sinks: 2020
720p WEBRip » 150MB

Japan Sinks: 2020 (2020– )

6.6 / 10
1,374
ژانر : انیمیشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Pyeon-Gang Ho , Masaaki Yuasa
نویسنده : Sakyo Komatsu , Toshio Yoshitaka
زبان : ژاپنی
ستارگان : Ryan Bartley , Billy Kametz , Grace Lynn Kung
مدت زمان : دقیقه
محصول : ژاپن
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان انیمیشن دقایقی بعد از مسابقات المپیک توکیو در 2020 میلادی زلزله‌ ای عظیم ژاپن را لرزاند. در بحبوحه‌ آشفتگی خواهر و برادری به نام "آیومو" و "گو" از خانواد ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The Mechanism
720p WEBRip » 350MB | 900MB

The Mechanism (2018– )

8.4 / 10
35,134
ژانر : جنایی , درام , هیجان انگیز
سازنده : Marcos Prado , Felipe Prado , Daniel Rezende
نویسنده : Elena Soarez , José Padilha
زبان : پرتغالی
ستارگان : Caroline Abras , Enrique Diaz , Otto Jr.
مدت زمان : 41 دقیقه
محصول : برزیل
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال الهام گرفته از فساد ، رانت دستگاه های دولتی ، خصوصی شرکت های نفتی ، ساختمانی در برزیل هست و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Madam Secretary
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Madam Secretary (2014–2019)

7.6 / 10
19,350
ژانر : درام
سازنده : Eric Stoltz , Félix Enríquez Alcalá , Rob Greenlea
نویسنده : Barbara Hall , Alexander Maggio , Alex Cooley
زبان : انگلیسی
ستارگان : Téa Leoni , Tim Daly , Erich Bergen
مدت زمان : 45 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS
فصل : 06 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : "الیزابت مک کورد" استاد دانشگاه و تحلیلگر سابق سی آی ای است که به دلایل اخلاقی این شغل را کنار گذاشته ؛ وی یک زن زیرک و مصمم است که به تازگی به عنوان وزیر امور خارجه منصو ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 06
The Tudors City on a Hill Japan Sinks: 2020 The Mechanism Madam Secretary
Garfield Legacy Gion no shimai Final Fantasy: The Spirits Within Don Quijote de Orson Welles Dirk Gently's Holistic Detective Agency The Other Woman