دانلود سریال Silicon Valley (2014–2019) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت07
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.5
نظرات کاربران2

اشتراک گذاری

به روز رسانی : شش فصل کامل | پایان سریال
ژانر : کمدی رده سنی : TV-MA کارگردان : Mike Judge , Alec Berg , Jamie Babbit نویسنده : John Altschuler , Mike Judge , Dave Krinsky محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 6 April 2014 (USA) زمان : 28 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : در منطقه ی بسیار ارزشمند و دارای تکنولوژی فوق پیشرفته یعنی “دره ی سیلیکان”ِ عصر جدید،افرادی که صلاحیت و توانایی به موفقیت رسیدن را دارا می باشند، کم ترین توانایی را در حفظ موفقیت ـشان دارند.کمدی ای الهام گرفته از تجربیات “مایک جاج”که در اواخر دهه ی 80 بعنوان یکی از مهندسان “دره ی سیلیکان” بوده است.
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2016
Nominee
Best Television Series - Comedy or Musical
2015
Nominee
Best Television Series - Comedy or Musical
Primetime Emmy Awards
2020
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Bobby Mackston (sound supervisor) ,
Sean Garnhart (sound effects editor) ,
Ryne Gierke (dialogue editor) ,
Joe Deveau (music editor) ,
Vincent Guisetti (foley artist) ,
2018
Nominee
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
Clay Tarver (executive producer) ,
Jim Kleverweis (executive producer) (as Jim Kleverweis) ,
Jamie Babbit (executive producer) ,
Anthony King (co-executive producer) ,
Graham Wagner (co-executive producer) ,
Ron Weiner (co-executive producer) ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Jeanne McCarthy (casting director) ,
Nicole Abellera (casting director) ,
Leslie Woo (casting director) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (Production Designer) ,
Jaclyn Hauser (Art Director) ,
Brandi Kalish (Set Decorator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Benjamin Patrick (production mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Jamie Babbit ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Jeanne McCarthy (casting director) ,
Nicole Abellera (casting director) ,
Leslie Woo (casting director) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Brian Merken ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Tim Roche ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (Half-Hour)
Tim Suhrstedt ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Clay Tarver (co-executive producer) ,
Dan O'Keefe (co-executive producer) ,
Chris Provenzano (co-executive producer) ,
Graham Wagner (co-executive producer) ,
Jamie Babbit (co-executive producer) ,
Jim Kleverweis (co-executive producer) ,
Carrie Kemper (supervising producer) ,
Adam Countee (supervising producer) ,
Aaron Zelman (supervising producer) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
Jaclyn Hauser (art director) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2016
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Dan O'Keefe ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Jeanne McCarthy (casting director) ,
Nicole Abellera (casting director) ,
Leslie Woo (casting director) ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Clay Tarver (co-executive producer) ,
Dan O'Keefe (co-executive producer) ,
Ron Weiner (co-executive producer) ,
John Levenstein (co-executive producer) ,
Jim Kleverweis (co-executive producer) ,
Carrie Kemper (supervising producer) ,
Adam Countee (producer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
Oana Bogdan Miller (art director) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Brian Merken (editor) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Tim Roche (editor) ,
2015
Winner
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Brian Merken (editor) ,
2015
Nominee
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Benjamin Patrick (production sound mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
John Altschuler (executive producer) ,
Dave Krinsky (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Dan O'Keefe (co-executive producer) ,
Clay Tarver (co-executive producer) ,
Sung-Jin Lee (supervising producer) ,
Ron Weiner (supervising producer) ,
Carrie Kemper (producer) ,
Jim Kleverweis (produced by) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Tim Roche (editor) ,
2014
Nominee
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
John Altschuler (executive producer) ,
Dave Krinsky (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Jim Kleverweis (produced by) ,
Outstanding Main Title Design
Garson Yu (creative director) ,
Mehmet Kizilay (designer/lead animator) ,
Outstanding Art Direction for a Contemporary Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Cynthia Anne Slagter (set decorator) ,
AFI Awards, USA
2015
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2017
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Brian Merken ,
2016
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Brian Merken ,
2015
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Brian Merken ,
Art Directors Guild
2019
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
Jaclyn Hauser (art director) ,
Andrew Sloane (assistant art director) ,
Lori West (graphic designer) ,
Steven Samanen (graphic designer) ,
Dylan J. Hay-Chapman (graphic designer) ,
Sam Ogden (set designer) ,
Brandi Kalish (set decorator) ,
2018
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
Jaclyn Hauser (art director) ,
Andrew Sloane (assistant art director) ,
Chris Sanford (set designer) ,
Adam Mull (set designer) ,
David A Cook (set decorator) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2017
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
Oana Bogdan Miller (art director) ,
Jaclyn Hauser (assistant art director) ,
Jim Yarmer (set designer) ,
Lori West (graphic designer) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2016
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Jaclyn Hauser (assistant art director) ,
Jim Yarmer (set designer) ,
Lori West (graphic designer) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2015
Winner
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Jim Yarmer (set designer) ,
Dorothy Street (graphic designer) ,
Cynthia Anne Slagter (set decorator) ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Kumail Nanjiani ,
California on Location Awards
2016
Winner
Location Team of the Year - Half Hour Television
Kelly Harris (location manager) ,
Carolyn Schultz (location manager) ,
Jeffrey Shepherd (key assistant location manager) ,
Newton Bass (key assistant location manager) ,
Karen E. Gilbert (key assistant location manager) ,
Jill L. Mitchell (key assistant location manager) ,
Tom Hogan (key assistant location manager) ,
Mandy Marion (assistant location manager) ,
Casting Society of America, USA
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Jeanne McCarthy ,
Nicole Abellera ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Jeanne McCarthy ,
Nicole Abellera ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Comedy
Jeanne McCarthy ,
Nicole Abellera ,
Cinema Audio Society, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Oren Hadar (scoring mixer) ,
Aaron Hasson (adr mixer) ,
Aran Tanchum (foley mixer) ,
2018
Winner
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (producton mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Winner
Best Comedy Series
2016
Nominee
Best Supporting Actor in a Comedy Series
T.J. Miller ,
2015
Winner
Best Comedy Series
Best Supporting Actor in a Comedy Series
T.J. Miller ,
2015
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
2014
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Christopher Evan Welch ,
Directors Guild of America, USA
2018
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
2017
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
2016
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
2015
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
Gold Derby Awards
2016
Nominee
Comedy Lead Actor
Thomas Middleditch ,
Golden Maple Awards
2016
Winner
Newcomer of the Year in a TV Series Broadcasted in the US
Amanda Crew ,
2016
Nominee
Best Actress in a TV Series Broadcasted in the US
Amanda Crew ,
2015
Winner
Best Actress in a TV Series Broadcasted in the US
Amanda Crew ,
Golden Trailer Awards
2017
Nominee
Best Comedy (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
Hollywood Post Alliance, US
2014
Nominee
Outstanding Visual Effects - Television
Lawson Deming (visual effects supervisor) ,
Cory Jamieson (visual effects producer) ,
Bill Parker (lead compositor) ,
Casi Blume (lead cg artist) ,
Seth Cobb (visual effects artist) ,
Online Film & Television Association
2018
Nominee
Best Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2017
Nominee
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2016
Nominee
Best Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
PGA Awards
2018
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Mike Judge ,
Alec Berg ,
Jim Kleverweis ,
Jamie Babbit ,
Clay Tarver ,
Dan O'Keefe ,
Chris Provenzano ,
Graham Wagner ,
Carrie Kemper ,
Aaron Zelman ,
Adam Countee ,
2017
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Mike Judge ,
Alec Berg ,
Jim Kleverweis ,
Clay Tarver ,
Dan O'Keefe ,
Michael Rotenberg ,
Tom Lassally ,
John Levenstein ,
Ron Weiner ,
Carrie Kemper ,
Adam Countee ,
2016
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Mike Judge ,
Alec Berg ,
Jim Kleverweis ,
Clay Tarver ,
Dan O'Keefe ,
Michael Rotenberg ,
Tom Lassally ,
Satellite Awards
2019
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2019
Winner
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2018
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2017
Winner
Best Television Series, Comedy or Musical
2017
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2016
Winner
Best Television Series, Comedy or Musical
2016
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2014
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
Best Television Series, Comedy or Musical
SXSW Film Festival
2015
Nominee
Excellence in Title Design
Garson Yu ,
2014
Winner
Episodic
Mike Judge (director/creator/episode one writer) ,
John Altschuler (creator/episode one writer) ,
Dave Krinsky (creator/episode one writer) ,
Carson Mell (episode two writer) ,
Television Critics Association Awards
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Comedy
Visual Effects Society Awards
2019
Nominee
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Tim Carras ,
Michael Eng ,
Shiying Li ,
Bill Parker ,
Writers Guild of America, USA
2018
Nominee
Comedy Series
Alec Berg ,
Donick Cary ,
Adam Countee ,
Jonathan Dotan ,
Mike Judge ,
Carrie Kemper ,
John Levenstein ,
Dan Lyons ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Aaron Zelman ,
2017
Nominee
Comedy Series
Megan Amram ,
Alec Berg ,
Donick Cary ,
Adam Countee ,
Jonathan Dotan ,
Mike Judge ,
Carrie Kemper ,
John Levenstein ,
Dan Lyons ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Ron Weiner ,
2016
Nominee
Comedy Series
Amy Aniobi ,
Alec Berg ,
Mike Judge ,
Carrie Kemper ,
Sung-Jin Lee ,
Dan Lyons ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Ron Weiner ,
2015
Nominee
Comedy Series
John Altschuler ,
Alec Berg ,
Matteo Borghese ,
Jessica Gao ,
Mike Judge ,
Dave Krinsky ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Rob Turbovsky ,
Ron Weiner ,
New Series
John Altschuler ,
Alec Berg ,
Matteo Borghese ,
Jessica Gao ,
Mike Judge ,
Dave Krinsky ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Rob Turbovsky ,
Ron Weiner ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 2 نظر )

-0 +0
arman چرا صفحه لینک دانلودها باز نمیشه؟
13 آذر 1398, 23:16 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز فصل های قبل این سریال قرار داده شد.
13 آذر 1398, 23:53 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Crashing
720p WEBRip » 200MB

Crashing (2017–2019)

7.5 / 10
5,846
ژانر : کمدی , درام
سازنده : Ryan McFaul , Gillian Robespierre , Judd Apatow
نویسنده : Pete Holmes , Jamie Lee , Ian Edwards
زبان : انگلیسی
ستارگان : Pete Holmes , George Basil , Jamie Lee
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 03 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال درباره یک کمدین در شهر نیویورک است. بعد از اینکه همسر اش او را ترک می کند، مجبور است زندگی جدیدی را آغاز کند...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
Freaks and Geeks
720p BluRay » 300MB

Freaks and Geeks (1999–2000)

8.8 / 10
125,438
ژانر : کمدی , درام
سازنده : Jake Kasdan , Judd Apatow , Bryan Gordon
نویسنده : Paul Feig , Judd Apatow , Mike White
زبان : انگلیسی
ستارگان : Linda Cardellini , John Francis Daley , James Franco
مدت زمان : 44 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 01 ، قسمت : 18 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریالی هست درمورد دو گروه از نوجوانان در برخورد با زندگی در دوران دبیرستان و...
IMDB
Comment 4
Awards
Season 01
Vanity Fair
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 7 پایان فصل

Vanity Fair (2018)

7.3 / 10
3,280
ژانر : درام
سازنده : James Strong , Jonathan Entwistle
نویسنده : Gwyneth Hughes , William Makepeace Thackeray
زبان : انگلیسی
ستارگان : Michael Palin , Olivia Cooke , Tom Bateman
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ITV
فصل : 01 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال اقتباسی از رمان ویلیام مکبوث تاکرای در سال 1848 را روایت میکند...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Diablero
720p WEBRip » 800MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Diablero (2018– )

6.6 / 10
2,027
ژانر : فانتزی , ترسناک , هیجان انگیز
سازنده : José Manuel Cravioto , Rigoberto Castañeda
نویسنده : Pablo Tébar , Verónica Marzá , José Rodríguez
زبان : اسپانیایی
ستارگان : Christopher Von Uckermann , Giselle Kuri , Fátima Molina
مدت زمان : 40 دقیقه
محصول : مکزیک
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 02 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال یک کشیش ، یک شکارچی افسانه ای و ابرقهرمان مدرنی هستند که با هم متحد خواهد شد تا بعد از طرد شدن موجودات خیر از شهر با شرارت مبارزه کنند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
68 Whiskey
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

68 Whiskey (2020– )

5.4 / 10
1,468
ژانر : کمدی , درام , جنگی
سازنده : Michael Lehmann , Erin Feeley , David Petrarca
نویسنده : Roberto Benabib , Caitie Delaney , Zion Rubin
زبان : انگلیسی
ستارگان : Sam Keeley , Jeremy Tardy , Gage Golightly
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Paramount Network
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : ماجرایه این سریال درباره سربازانی هست که به عنوان پزشک ارتش در پایگاهی مستقر هستن جایی که آنها دنیای خطرناکی را تحمل می کنند که باعث اشتهای خود مخرب ، رفتارهای ظالمانه و رفاقت ها ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Crashing Freaks and Geeks Vanity Fair Diablero 68 Whiskey
Occupation Togo Masterminds Innocence Breath A Midsummer Night's Dream Devdas